Co o mně říkají moji klienti…

„Se Šárkou jsem se domluvila na koučinku doplněném o konzultaci/analytický pohled na můj plánovaný projekt. Byl to můj první koučink v životě, tudíž jsem netušila, co se bude dít, a co se bude vyžadovat ode mě. Šárce jsem předem poslala jen pár vět o projektu, který mám v hlavě. Před koučinkem jsem měla představu, jak by mohl můj nový projekt vypadat, ale nebyla jsem schopná ho dotáhnout do konce. Pořád mi tam něco chybělo a nevěděla jsem, jak to celkově pojmout.

Po hodině konzultace se Šárkou mám kompletně vymyšlený celý projekt, protože Šárka mi po celou dobu ukazovala směr a doplňovala podstatné věci, které já vůbec neviděla, nebo mi přišly tak triviální, že bych je do projektu nezahrnula. Vím, že se budu zase opakovat, ale díky Šárce jsem opět zjistila, že nemohu vše posuzovat svýma očima, protože to, že to znám já, neznamená, že to vědí i všichni ostatní. Díky tomu, že Šárka dosud neměla s mým projektem žádnou zkušenost, na mě “chrlila” poměrně hodně otázek a já si dost často říkala: AHA, TO MĚ NENAPADLO.

Koučink se Šárkou doporučuji a já už se těším, až jí pošlu finální verzi projektu a ona mi ho ještě zkoukne.“


Lenka Bartáková, autorka příruček pro cestovatele, www.lenka-bartakova.cz

„S Šárkou jsme se potkaly na konzultaci, ve které jsem řešila svůj dlouhodobý pracovní plán, nějaké dlouhodobé nastavení a cíle. Někdy se totiž pohltím do aktuálních problémů a nevidím věci s nadhledem.

Šárka mě přesvědčila, že mít svého „sparing“ partnera, někoho, kdo vás podpoří, když se vám zrovna nechce, je k nezaplacení. A taky někoho, kdo z vás vytáhne to nejlepší, o čem ani nevíte, že máte a namotivuje vás tak, že úkoly jsou najednou o polovinu snazší.

U Šárky si konkrétně vážím především jejích analytických schopností. Používá jasnou logiku, jednoduché a osvědčené postupy, a to mi velmi vyhovuje.

Šárku rozhodně doporučuji. Jestli chcete ve svém podnikání růst, bez kvalitního kouče se neobejdete.“


Zuzana Vitková, podnikatelka a autorka blogu www.3pod30.cz

„S Šárkou jsem absolvovala několik sezení s cílem uspořádat si své profesní směřování. Na schůzkách jsem ocenila zejména uvolněnou a důvěrnou atmosféru, kterou Šárka vytváří a v níž bylo pohodlné sdílet mnohdy osobní záležitosti. Zároveň bych také ráda vyzdvihla zajímavé metody a cvičení, s jejichž pomocí si člověk urovná myšlenky, a které Šárka tahá z rukávu jako kouzelník králíky. Šárku tedy mohu doporučit každému, kdo má zájem na sobě pracovat a někam se posunout.“

klientka individuálního koučování, právnička

„Na kurzu jsem nejvíc ocenila, že byl veden a vysvětlován srozumitelně, krok za krokem, byly na nás kladeny reálné úkoly, otázky a odnáším si z něj to, že všechno jde, když se chce. Důležité je, abych znala sama sebe a uměla s tím pracovat a hlavně už udělala ten první krok, i kdyby to byl jen malý krůček. A kdyby byl náhodou špatným směrem, pořád mám ještě plno jiných cest :-). Kurz bych určitě doporučila všem, kdo se potřebují ve svém podnikání nebo životě pohnout dál.“

Dagmar Kutilová, majitelka PR agentury cammino s.r.o.
, www.cammino.cz
účastnice online kurzu „Přesaďte svůj byznys do nových podmínek“

Kurz mi pomohl v době, kdy jsem se cítila zavalena informacemi a nevěděla jsem, co je pro mě podstatné. Díky Šárce jsem si vyjasnila priority a sestavila jednotlivé kroky, na kterých pracuji. Kurz doporučuji i kvůli Šárce, která ho vedla velmi příjemným a uklidňujícím způsobem. Bez tlaku. Děkuji za možnost se kurzu zúčastnit.“

Kristýna Novotná, fitness instruktorka a osobní trenérka vašeho sebeVĚDOMÍ
, www.mindfulstyle.cz
účastnice online kurzu „Přesaďte svůj byznys do nových podmínek“

Reference Petra Tomašovič
PhDr. Petra Tomašovič, koučka, http://www.vianova.sk/
Reference Simona Poder Innerhofer
Mgr. Simona Pöder Innerhofer, Ph.D., specialistka na výuku cizích jazyků (zejména němčiny a hebrejšitny), www.hebrejstinasradosti.cz

„Nejprve jsem se zapojila do Šárčina kurzu „Přesaďte svůj byznys do nových podmínek“. Díky kurzu jsem si stanovila priority, na které se nyní chci zaměřit. Nahlédla jsem do toho, co mi funguje a co nefunguje. Šárka nás provedlajasně, stručně a efektivně, ukázala super metody, jak se pohnout o kus dál. Pokud tedy potřebujete nasměrovat byznys novým směrem, přehodnotit nebo si stanovit priority, tak Šárku moc doporučuji.

Později jsem si se Šárkou domluvila individuální setkání. Šárka si velmi mile a profesionálně poradila s mým tématem „mám toho prostě moc a všechno mě to baví“. Navrhla mi praktické kroky, sdílela se mnou tipy, jak si uspořádat pracovní týdny. Zkouším to nyní v praxi, někdy se mi to povede, někdy ještě ne, ale už to alespoň vidím a vím, kde můžu ubrat. Teď hlavně vytrvat. Šárce moc děkuji a směle ji kontaktujte.“


Jana Urbanová, aromaterapeutka a terapeutka EFT, www.santala.cz

„Šárka je velmi sympatická. Bylo vidět, že v koučování není žádný nováček, ale jako ryba ve vodě. Během našeho rozhovoru vznikl nejeden AHA moment a dokonce jsem si nevědomky ujasnila i cílovou skupinu pro svůj další projekt.

Kromě koučinku mi Šárka ještě koukla na mé dvě webové stránky svým analytickým a systematickým očkem v rámci její nové služby analytický vhled. Čekala jsem stručné shrnutí toho, co se jí na stránce líbí a co by naopak změnila, které mi pošle ve zprávě, případně že se už po konzultaci neozve (i to se stává). Chyba lávky. Šárka si se mnou domluvila hovor a důkladně se mnou probrala stránku po stránce na obou dvou webech. PROSTĚ WOW !!!

Ke své práci Šárka přistupuje opravdu zodpovědně a věnuje se vám na 100 %. O AHA momentech ani nemusím mluvit. Když vám někdo, kdo danou službu vůbec nezná, zhodnotí vaše stránky jako “laik”, rychle vás dostane z vaší bubliny a upozorní na věci, které by vás samotnou díky této bublině vůbec nenapadly. Díky jejím tipům budou mé webové stránky mnohem více přívětivé.

Mockrát děkuji Šárce za veškerý čas, který mi věnovala i za cenné rady. Spolupráci se Šárkou určitě doporučuji!“


Michaela Vajdová, expertka na jazykové pobyty na Maltě, www.anglictina-na-malte.cz

„Na koučink k Šárce jsem se přihlásila, abych si vyzkoušela, o čem koučink vlastně je. Nepřišla jsem tudíž s žádným palčivým tématem a ona to moc dobře podchytila a pomohla mi zvědomit si prioritní oblast a rozplánovat si kroky vhodné k posunu. Se Šárkou se moc příjemně povídalo a získala si mou důvěru nejen jako osobnost, ale i pro obor, který jsem měla pocit, že já přece nepotřebuji. Každý úsek našeho hovoru mi dával smysl, byl strukturovaný a tím upevňoval strukturu a řád cesty, na kterou se vydávám. Ozubená kola plánované cesty mi do sebe úplně zapadla a do soukolí mi přibyla ještě nová, která už jsem dříve vyřadila.

Díky tomu, že mi Šárka otevřela vhled z jiné perspektivy, jsem si uvědomila, jak je možné a vlastně snadné recyklovat určité zkušenosti a kontakty z minulosti. A ani jsem to nemusela nahlas sdílet (což já v hloubi duše nerada), jen jsem si dělala rychlé poznámky. Šárka se mnou sdílela i dvě metody, které mi mohou pomoci v dalším posunu, což velmi oceňuji. Je moc fajn, že jsem zjistila, že koučink může být i pro nevykecávače a nesdíleče, jako jsem já.

Děkuji Šárce za mnoho AHA momentů i za nový pohled na koučink! A jeden velký bonus pro mě navíc. Šárka mi v posledních minutách dodala sebevědomí, abych nabídla svou novou službu. Děkuji za uvědomění a podporu.“


Zuzana Kruťová, průvodkyně ve ScioŠkole

„Mám potřebu začít konat. Rychle a efektivně. Ne se plácat a rozbředávat rozdělaná témata. Nebo je opouštět a hledat nová. Jsem sama sobě šéfem. A jsem holt povahy hloubavé. Nestěžuju si, ale v něčem je to na ránu.

Oslovila jsem Šárku. Proč Šárku? Právě proto, že jsem nechtěla nic rozpatlávat, ale jít rovnou na věc. A chtěla jsem seznam kroků, které povedou k cíli. A mám to. Je duší projekťačka a má zkušenosti. A je to znát. Klade otázky přesně tak, aby byly orientované na to, co kterou činností sleduju. Jde pěkně postupně, krok po kroku. Jeden zoubek ozubeného kolečka za druhým, až všechno zapadne.

Ušetřilo mi to kopu času. V některých věcech je lepší postupovat dál, ne hloubš. Šárce šlo koučování s lehkostí. Žádný tlak, žádný stres. Naopak. Zasmály jsme se, svižně ale v klidu jsme vyřešily co jsem potřebovala. A mám, co jsem chtěla. Stanovení priorit a časový plán podle mých možností. Pokračování příště.“

Lenka Hamplová, koučka a průvodkyně životní změnou
, www.lenkahamplova.cz